Новая Каховка
C

» » На Херсонщині закривають дитячі табори й санаторії

На Херсонщині закривають дитячі табори й санаторії

На Херсонщині закривають дитячі табори й санаторії

Серед ліквідованих — обласний дитячий кардіоревматологічний санаторій «Дружба» в Новій Каховці

Сфера дитячого оздоровлення на Херсонщині зазнає удару за ударом. Облрада своїм рішенням ліквідувала одразу три комунальні санаторії для хлопців та дівчат у різних районах краю — кардіоревматологічний, гастроентерологічний та психоневрологічний. І це лише «верхівка айсберга», бо ще відчутніше поменшало в курортному регіоні дитячих таборів. За даними офіційної статистики, впродовж шести останніх років їх кількість скоротилася більш як на сотню — з 502 до 365. Відповідно, менше діток мають змогу тут відпочивати й зміцнювати здоров’я.

 

Ситуація доволі парадоксальна: адже після окупації Криму кількість відпочивальників на Азовському й Чорноморському узбережжях Таврії постійно зростає, і за той самий час побільшало з трьох до чотирьох мільйонів гостей! Насправді ж оператори рекреаційної сфери вважають такі «перекоси» цілком логічними. Кажуть, утримувати дитячі табори невигідно, оскільки вони потребують суттєвіших витрат на організацію харчування й побуту, контроль безпеки юних відпочивальників. Обсяги ж купівлі путівок для пільговиків бюджетним коштом щороку зменшуються. Тож простіше перетворити табір на приватний пансіонат.

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.