Нова Каховка
C

» » На території Новокаховської ОТГ цього року висадять 700 дерев і кущів

На території Новокаховської ОТГ цього року висадять 700 дерев і кущів

На території Новокаховської ОТГ цього року висадять 700 дерев і кущів

Залишки тополь на перехресті вулиць Історичної та Горького 

 

На заходи з озеленення в Новій Каховці на 2020 рік передбачено виділення 50 тис. гривень з міського фонду охорони навколишнього природного середовища для придбання та висаджування 700 саджанців молодих дерев та кущів, повідомляє міська екологічна інспекція.

 

У зв’язку із розширенням Новокаховської міської ОТГ, збільшенням кількості населених пунктів, що входять до її складу, розглядається питання щодо збільшення обсягів фінансування заходів з озеленення за рахунок перевиконання надходжень до фонду в минулому році.


Значну кількість придбаних саджанців планується передати ОСББ та ЖСК для озеленення прибудинкових територій та бюджетним організаціям міста для озеленення власних закладів з послідуючою відповідальністю за їх доглядом та поливом.


На об’єктах загального користування (парки, сквери, газони проїжджої частини вулиць тощо) висаджування та догляд насаджень буде здійснювати КП «НК Екосервіс». Місця висаджування цих насаджень будуть визначатись фахівцями виконавчого комітету та комунального підприємства у лютому поточного року.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.