Нова Каховка
C

» » BlaBlaCar придбав Busfor

BlaBlaCar придбав Busfor

BlaBlaCar придбав BusforBlaBlaCar придбав Busfor, ведучий сервіс з пошуку та купівлі автобусних квитків в Україні і країнах Східної Європи. Тепер крім карпулінгу на платформі BlaBlaCar з’являться офіційні автобусні поїздки.

 

Мета — дати свободу подорожей мільйонам користувачів BlaBlaCar, доповнивши карпулінг автобусними пропозиціями, щоб кожен міг вибрати найзручніший транспорт в декілька кліків на смартфоні.

 

Що таке Busfor?

 

Busfor — це ведучий сервіс з пошуку та купівлі автобусних квитків в Україні та інших країнах Центральної та Східної Європи. Технології Busfor сьогодні дозволяють придбати автобусні квитки на рейси понад 7000 перевізників в країнах Центральної та Східної Європи, що робить компанію лідером в області онлайн-дистрибуції.

 

Що це дасть?

 

Інтеграція транспортних рішень (карпулінга і автобусів), які доповнюють один одного, залучить на платформу більше користувачів. Це допоможе автовласникам простіше знаходити попутників, а перевізникам — пасажирів. Зрештою, і ті, і інші будуть ефективніше заповнювати вільні місця, а це означає, що BlaBlaCar продовжить зменшувати обсяг викидів СО2 в атмосферу.

 

Нагадаємо, що BlaBlaCar — це найбільша у світі онлайн-платформа для пошуку автомобільних попутників. В Україні сервіс працює із 2014 року. BlaBlaCar дозволяє водієві частково розділити свої дорожні витрати разом із попутниками, не маючи на меті заробити на цьому. 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.