Нова Каховка
C

» » В Міноборони пояснили, коли забиратимуть в армію

В Міноборони пояснили, коли забиратимуть в армію

В Міноборони пояснили, коли забиратимуть в армію

Попри те, що призовний вік в Україні залишається незмінним - 18 років, юнаків 18-19 років не призиватимуть до війська, - заявив міністр оборони Андрій Загороднюк.

 

За його словами, винятком можуть бути лише ситуації, коли молоді люди добровільно виявляють бажання піти на службу у 18-19 років.

 

Міністр підкреслив, що під час призову 2020 року повістки отримають, як і раніше, молоді люди від 20 років. А ті, кому виповнилося 18 чи 19 років, можуть потрапити в армію лише за власним бажанням.

 

"Ми отримуємо чимало звернень і побажань щодо можливості проходити строкову службу саме з 18 років. Аргументація - раціональне планування молодою людиною своїх подальших кроків щодо навчання, працевлаштування та особистого життя", - зазначив міністр.

 

При цьому він додав, що на цей момент в міністерстві опрацьовують питання реформи призову, до її обговорення обов'язково залучать громадськість.

 

Раніше на сайті Офісу президента оприлюднили указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів.

 

У ньому йшлося про призов чоловіків від 18 до 27 років. Це викликало інформаційний сплеск, адже раніше на строкову службу брали з 20 років.

 

У 2020 році призов буде у квітні-червні та у жовтні-грудні.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.