Нова Каховка
C

» » МОЗ відправило у регіони препарат для лікування туберкульозу, стійкого до антибіотиків

МОЗ відправило у регіони препарат для лікування туберкульозу, стійкого до антибіотиків

МОЗ відправило у регіони препарат для лікування туберкульозу, стійкого до антибіотиківУ всі регіони країни розпочалося постачання протитуберкульозного препарату, який критично важливий для комплексного лікування пацієнтів, які мають стійкість до протитуберкульозних препаратів.

 

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

 

"Розпочалося постачання в усі регіони країни високоефективного протитуберкульозного препарату Deltyba (деламанід), який критично важливий для комплексного лікування пацієнтів, які мають стійкість до протитуберкульозних препаратів." - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що 9 січня перша частина з 1617 курсів препарату надійшла в Україну.

 

На замовлення МОЗ України деламанід вперше було закуплено Програмою розвитку ООН за кошти державного бюджету 2018 року - 4 851 курсів. Така кількість препарату забезпечує повну потребу в препараті всім пацієнтам з лікарсько-стійким туберкульозом в Україні, а також створює 100% буфер річного запасу препарату.

 

"Було проведено низку перемовин з японським виробником препарату компанією Otsuka Pharmaceutical Co., Ltd по заміні офіційного дистриб’ютера препарату в Україні та більш прийнятливій для нашої країни ціни. Російську компанію, як ексклюзивного дистриб'ютора препарату Деламанід в східнєвропейському регіоні, було замінено на українську компанію з ціновою пропозицією за результатами перемовин 1700 доларів США за курс", - додали у міністерстві.

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.