Нова Каховка
C

» » У Херсонській області продавали неякісне пальне

У Херсонській області продавали неякісне пальне

У Херсонській області продавали неякісне пальнеЗа 2019 рік Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області перевірило 266 суб'єктів господарювання з питань дотримання вимог законодавства про захист прав споживачів, в тому числі 51 планових та 215 позапланових перевірок.


У 84 суб'єктів господарювання встановлені різного роду порушення вимог Закону України «Про захист прав споживачів».


За результатами заходів державного нагляду 51 особу притягнуто до адміністративної відповідальності, накладено 8670 грн адміністративних штрафів, з них: 3910 грн. – у сфері торгівлі продовольчими товарами, 1700 грн. – у сфері торгівлі непродовольчими товарами, 3060 грн. – у сфері послуг.


За результатами перевірок до 31 суб'єкта господарювання застосовані адміністративно-господарські стягнення, передбачені статтею 23 Закону України «Про захист прав споживачів» у сумі 423 тис. грн.


Також у рамках проведення заходів державного нагляду проведено відбір зразків автомобільного бензину, який реалізують у кількох мережах. За результатами лабораторних досліджень виявлено, що 2 зразка автомобільного бензину А-95-Євро5-Е5 та 2 зразка  автомобільного бензину А-92-Євро5-Е5, що реалізуються на трьох АЗС різних мереж не відповідають вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови». Вимогам ДСТУ 7688:2015 не відповідав і один зразок дизельного палива.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.