Нова Каховка
C

» » Державну Каховську технічну школу вирішили ліквідувати

Державну Каховську технічну школу вирішили ліквідувати

Державну Каховську технічну школу вирішили ліквідувати

Ліквідувати Державну Каховську технічну школу вирішило Державне агентство водних ресурсів України. Про це йдеться в рішенні засновників про припинення цієї юридичної особи, оприлюдненому 3 січня.

 

— Це був шок для всього колективу. «Добре» привітало всіх нас з новим роком агентство водних ресурсів, нічого не скажеш, — каже директор школи Володимир Ващенко

 

За його словами, весь колектив – 27 чоловік – попередили про звільнення. З 16 березня вони на роботу вже не вийдуть. 

 

— В Україні було всього чотири подібні заклади. Раніше вже ліквідували технічні школи Держводагентства в Нікополі та Кам’янці-Дніпровській. Залишились наша і Мелітопольська. Ми займались навчанням і підвищенням кваліфікації спеціалістів меліоративної галузі. Оскільки більша частина зрошення в Україні знаходиться саме на Херсонщині, цілком логічним була підготовка кадрів саме тут, у Каховці, — розповів Володимир Ващенко.

 

Каховську технічну школу заснували в 1969 році. За цей час тут підготували близько 140 тисяч осіб. Зараз у ній навчається 7 груп. Остання з них випускається 25 лютого.

 

За словами директора школи, весь майновий комплекс закладу з навчальним корпусом, гуртожитком передадуть Каховському міжрайонному управлінню водного господарства. 

 

В самій Каховці поки ніяк не відреагували на ліквідацію школи. Принаймні жодної реакції з цього приводу не було ані з боку міського голови Андрія Дяченка, ані депутатів міськради.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.