Нова Каховка
C

» » На Херсонщині майже 1400 іноземців та осіб без громадянства оформили посвідки на проживання в Україні

На Херсонщині майже 1400 іноземців та осіб без громадянства оформили посвідки на проживання в Україні

На Херсонщині майже 1400 іноземців та осіб без громадянства оформили посвідки на проживання в УкраїніУ 2019 році міграційною службою Херсонщини оформлено 1361 біометричних посвідок, з них 771 – на тимчасове (2018 р. – 606) та 590 – на постійне проживання (2018 р. – 510). Також було прийнято 526 рішень про продовження строку перебування на території України. Відмовлено у видачі посвідки на тимчасове проживання 6 особам (2018 р. – 13), повідомляє УДМС в Херсонській області.


Найбільше посвідок було оформлено для возз’єднання сім’ї – 552 та працевлаштування –125, для навчання – 52, виконання релігійних обрядів – 33, робота у представництві іноземного суб'єкта господарювання – 7, інші – 2.


Для отримання посвідки, іноземцеві або особі без громадянства, потрібно зібрати документи згідно законодавства «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» та звернутися в міграційну службу для оформлення біометричної посвідки.


Посвідка видається протягом 15 робочих днів з дати прийняття документів від іноземця або особи без громадянства.


УДМС нагадує, що за порушення іноземцями або особами без громадянства строку та правил перебування в Україні порушники несуть адміністративну відповідальність.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.