Нова Каховка
C

» » Завод «КЗЕЗУ» у Каховці виплатив заборгованість по зарплаті

Завод «КЗЕЗУ» у Каховці виплатив заборгованість по зарплаті

Завод «КЗЕЗУ» у Каховці виплатив заборгованість по зарплаті

Напередодні нового року ПрАТ “Каховський завод електрозварювального устаткування” повністю розрахувався з боргами по заробітній платі. Про це повідомив головний технолог підприємства, депутат Каховської міськради від «Самопомочі» Олександр Глущенко.

 

— За оперативною інформацією, завод наприкінці грудня погасив свою заборгованість, — підтвердив начальник управління праці та соціального захисту населення міськради Андрій Скрипніченко. – Тепер ми чекаємо статистичної звітності, щоб мати офіційне підтвердження цьому. Вона з’явиться наприкінці січня.

 

Нагадаємо, що сума заборгованості по зарплаті «КЗЕЗУ» на початок грудня 2019 року становила майже 5 млн. грн.  Протягом минулого року підприємство майже завжди було лідером серед боржників. За недотримання вимог законодавства про працю в частині несвоєчасної виплати зарплати 18 липня 2019 року Каховський міськрайонний суд притягнув до адміністративної відповідальності одного з керівників підприємства.

 

«КЗЕЗУ» — одне з найбільших підприємств Каховки. Воно розробляє та випускає електрозварювальне устаткування і колійну техніку.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.