Нова Каховка
C

» » Новорічна дискотека у Каховці обійшлась платникам податків у 53 тисячі гривень

Новорічна дискотека у Каховці обійшлась платникам податків у 53 тисячі гривень

Новорічна дискотека у Каховці обійшлась платникам податків у 53 тисячі гривень

Відділ культури Каховської міськради 8 січня підписав договір щодо «проведення святкування новорічної дискотеки». За надані каховським підприємцем Євгеном Антосюком послуги з міського бюджету заплатять 53 тисяч гривень. Дані про це оприлюднені на порталі публічних закупівель «Прозорро».

 

Сама дискотека в центрі міста тривала три години – з 00:00 до 03:00 ночі 1 січня. За традицією, вона проходила за підтримки міського голови Андрія Дяченка. Проте, як розповіли каховчани, які весь час знаходились на дискотеці, очільника міста на ній вони не бачили.

 

— Принаймні, ніякого вітання від нього ми не чули. Міг би прийти і привітати місто з новим роком, — поділились вони.

 

За повідомленням Каховської міськради, дискотеку проводили DJ Ivan Nazarov та MC Cox. Проте вона сподобалась далеко не всім присутнім.

Новорічна дискотека у Каховці обійшлась платникам податків у 53 тисячі гривень

За даними «Прозорро» підприємець Євген Антосюк за останні 3 роки активно надавав послуги відділу культури та відділу у справах молоді та спорту Каховської міськради з проведення дискотек до Дня молоді, Дня захисту дітей, Днів Незалежності та Днів міста. Також він надавав в оренду звукопідсилювальне обладнання для кінопоказів влітку на місцевій Набережній. Всього з ним було підписано 12 договорів, за які з бюджету йому виплатили 754 500 гривень.

 

Новорічна дискотека проходила в Каховці в восьмий раз. 1 січня 2013 року її започаткували місцеві молоді активісти.

 

— Ніяких грошей ми тоді за це не брали. Ми навіть скидувалися самі, щоб її провести, — розповів один із організаторів перших новорічних дискотек у Каховці Юрій Скляр. – Потім для танців місто почало запрошувати клубних ді-джеїв. Незадоволення деяких каховчан їхньою музикою я можу зрозуміти. Адже одна справа – клубна музика в нічному клубі, і зовсім інша – коли вона звучить просто неба. Не так то й просто «заводити» публіку на центральній площі. На всю Херсонщину, мабуть, є не більше 2-3 ді-джеїв, які б із цим впорались.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.