Нова Каховка
C

» » Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

Служба зайнятості запускає сучасний освітній порталУ державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості. Про це повідомляє Херсонський обласний центр зайнятості.


«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», –коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.


Новий сервіс дозволить:


- розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;


- отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;


- навчитися складати резюме сучасного формату;


- підготуватися до співбесіди з роботодавцем;


- обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.


«Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання – знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві», –підкреслила Ольга Макогон.


На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відео форматі.


Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.