Нова Каховка
C

» » Пологові відділення Херсона видають породіллям оновлені бебі-бокси

Пологові відділення Херсона видають породіллям оновлені бебі-бокси

Пологові відділення Херсона видають породіллям оновлені бебі-бокси

Коридор пологового відділення Херсонської лікарні ім. Ольги та Афанасія Тропіних до гори заставлений бебі-боксами. Їх отримали у грудні минулого року і вже розпочали видавати породіллям, каже завідувачка акушерського відділення Тетяна Ващенко:

 

«Жінки задоволені таким подарункам, адже в них значно більше речей, ніж у пакунках-маляти, які видавали раніше. Тут є гігієнічні засоби догляду як для мами, так і для малюка: іграшки, розвиваючий килимок, памперси, серветки та багато іншого. Також є і комбінезон, про який так давно запитували».

 

Отримати бебі-бокс легко, каже лікарка. Його приносять у палату породіллі одразу після пологів і відкривають у її присутності. Пакунок містить список з переліком усіх речей, а їх тут майже 40 одиниць. Далі, породілля має розписатися у відомості про отримання.

 

«Речі якісні й корисні, все знадобиться: і памперси, і мило, і решта речей» – каже матуся первістка Анна Семенюк.

 

Нагадаємо, що програма з видачі бебі-боксів діє в Україні з 2018 року. Наприкінці 2019 року Міністерство соціальної політики переглянуло вміст “пакунка малюти” на 2020 рік. Кількість речей збільшили майже вдвічі. Його вартість приблизно у межах п’яти тисяч гривень.

Пологові відділення Херсона видають породіллям оновлені бебі-бокси

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.