Нова Каховка
C

» » Порошенко ветував Закон щодо мешканців гуртожитків

Порошенко ветував Закон щодо мешканців гуртожитків

Президент України Петро Порошенко повернув на повторний розгляд до Верховної Ради України Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків".


Президент підтримав необхідність удосконалення законодавства, яке регулює суспільні відносини у сфері забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, але відзначив, що такі зміни мають здійснюватися дуже виважено, бо вони стосуються житлових прав громадян.

 

Закон містить норми, які суперечать Конституції і Законам України, не створює правових механізмів реалізації житлових прав мешканців гуртожитків та містить ризики їх порушення.

 

Зазначений нормативний акт обмежує права громадян, які законно мешкають у гуртожитках, на приватизацію жилих приміщень у гуртожитках залежно від наявності трудових (службових) відносин з підприємством (організацією), яке надало їм право проживати в гуртожитку, або офіційної реєстрації місця проживання в гуртожитку.

Також у Закон має інші недосконалі норми, які створюють невизначеність правового регулювання реалізації житлових прав мешканців гуртожитків і можуть призвести до посилення соціальної напруги у суспільстві, стати чинником соціальних конфліктів.

 

Врегулювання правовідносин житлових прав мешканців гуртожитків має здійснюватися на підставі Конституції і законів України та потребує більш виваженого підходу ніж запропонований у Законі.

 

источник


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.