Новая Каховка
C

» » Українцям ввели абонплату на газ: друга платіжка з січня прийде всім

Українцям ввели абонплату на газ: друга платіжка з січня прийде всім

Українцям ввели абонплату на газ: друга платіжка з січня прийде всімЗ 1 січня нового року українці будуть одержувати платіжки за газ, навіть якщо зовсім не використовували блакитне паливо. Платити доведеться за інфраструктуру. Мовляв, щоб споживач у будь-який момент міг відкрити конфорку і отримати газ, потрібно утримувати трубопровід, обслуговувати цілу мережу.

 

Розмір абонентської плати буде визначатися індивідуально. Для цього середньомісячне споживання газу в кубометра примножать на базовий коефіцієнт. Сім'ї з плитою та колонкою, які використовують 170 кубометрів газу в рік або 14-15 кубометрів на місяць, щомісячний платіж за доставку не перевищуватиме 16 грн.

 

"За основу береться обсяг споживання газу протягом" газового року ". Це проміжок часу з початку жовтня до кінця вересня. Сума кубів газу, спожитого за рік, множиться на тариф на доставку. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які виплачуються щомісячно протягом року", – пояснили в прес-службі Регіональної газової компанії.

 

За доставку газу треба буде платити, навіть якщо ви не використовуєте газ в окремі періоди.

 

"У наступному році ваша плата за доставку буде скоригована відповідно до реальних обсягів споживання. Якщо газове обладнання, яке не використовується взагалі, і ви не плануєте цього в майбутньому, то вам варто розглянути можливість від'єднання від газових мереж з пломбуванням", – йдеться в повідомленні.

 

Раніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що ціна на газ для українців цієї зими збільшуватися не буде.

 

Нагадаємо, про введення абонплати за газ в Україні НКРЕКП оголосила ще в 2017 року.

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментарий

Alex Lats 2 января 2020 09:44
Похоже что Зеленский стал марионеткой у воров-олигархов! Украина так и останется концлагерам с бесправными нищими алкашами, бомжами и ряженными патриотами!
  • Нравится
  • 0

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.