Новая Каховка
C

» » Google запускає функцію збереження фільмів для подальшого перегляду

Google запускає функцію збереження фільмів для подальшого перегляду

Google запускає функцію збереження фільмів для подальшого переглядуКомпанія Google додала нову функцію у пошуковому сервісі, завдяки якій користувачі зможуть зберігати фільми у власній колекції, аби переглянути їх згодом.

 

Про це повідомляє портал Google.

 

"Google додає до пошукової функції вбудований список до перегляду (Watchlist), який дозволить швидко робити закладки фільмів та телепередач", - ідеться у повідомленні.

 

У переліку Watchlist користувач зможе зберігати фільми та серіали, котрі він хоче проглянути, а в колекції Watched - ті, що вже переглянув.

 

Як зазначається, якщо пошуковик знайде відео, пов'язане із бажаним для перегляду фільмом на YouTube чи Google Play, він повідомить про його вартість і вкаже посилання на платформу, де можна придбати цю стрічку.

 

Якщо фільм саме перебуває у прокаті, Google запропонує придбати квитки та покаже розклад сеансів у доступних користувачеві кінотеатрах.

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.