Нова Каховка
C

» » Новокаховські гімнастки завершили рік на мажорній ноті

Новокаховські гімнастки завершили рік на мажорній ноті

Новокаховські гімнастки завершили рік на мажорній нотіВідкрита першість міста з художньої гімнастики «Сніжинка-2019» пройшла 20 грудня в Мелітополі (Запорізька область). У цих значних для південно-східних регіонів змаганнях взяли участь більш ніж 250 спортсменок з Харкова, Запоріжжя, Дніпра, Маріуполя, Лозової, Мелітополя, Каховки та Нової Каховки.

Турнір проводився в вікових категоріях від 2015 р. н. до 2002 р. н., з предметом та без (булави, стрічка, скакалка, обруч, м'яч).
Новокаховські гімнастки завершили рік на мажорній ноті

Нову Каховку в першості Мелітополя представляли 19 юних гімнасток зі школи художньої гімнастики «Зірочка». На цьому підсумковому турнірі спортивної майстерності новокаховські гімнастки вибороли 3 золоті медалі (Поліна Василенко, Амєлія Красовська і Софія Постова), 7 срібних (Ілона Руснак,  Аріна Зінчук, Валерія Гаврильчик, Маргарита Телештан, Софія Мастерюк, Софія Глущенко і Софія Федорова) та 9 бронзових медалей (Марія Харченко, Кіра Коваленко, Анастасія Шлома, Софія Без'язична, Маргарита Броднікова, Софія Ковальчук, Марія Каленик, Софія Шрамович і Злата Майорова).
Новокаховські гімнастки завершили рік на мажорній ноті
Слід зазначити, що гімнастки школи «Зірочка» є також членами Федерації гімнастики України, за методологією якої і проводиться спортивна підготовка тренером, майстром спорту Таїсією Мазур.

Новокаховські гімнастки завершили рік на мажорній ноті

Приємно, що змагання, організовані управлінням молоді та спорту Мелітопольської міської ради – це реальні кроки по розвитку та підтримці художньої гімнастики в регіоні, де приділяється увага різним видам спорту. До речі, такі турніри вже стали традиційними та проходять в нещодавно відремонтованій ДЮСШ. Нажаль, в деяких містах підтримка спорту є формальною, в т.ч. художньої гімнастики, яка розвивається виключно завдяки лише ентузіазму батьків.
Новокаховські гімнастки завершили рік на мажорній ноті
Керівництво школи «Зірочка» дякує батькам дітей, які підтримують спорт у Новій Каховці. А юним спортсменкам бажає вдалого розвитку та наступних значних спортивних досягнень у наступаючому 2020 році!


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.