Нова Каховка
C

» » Новокаховський дитячий санаторій "Дружба" ліквідують

Новокаховський дитячий санаторій "Дружба" ліквідують

Новокаховський дитячий санаторій "Дружба" ліквідують

На Херсонщині оптимізують медичні заклади, власником яких є Херсонська обласна рада. Таке рішення було прийнято на засіданні постійної депутатської комісії облради з питань охорони здоров’я та здорового способу життя.

 

Це пов’язано з тим, що з квітня 2020 року медичні заклади всіх рівнів перейдуть на нову модель фінансування та матимуть договір з Національною службою здоров’я. Медичні послуги оплачуватимуться НСЗУ за прямими договорами із медзакладами, які працюватимуть за Господарським кодексом України. Для цього медичні заклади Херсонщини реорганізувалися у неприбуткові підприємства.

 

Проте для депутатів обласної ради постало нове питання: за даними НСЗУ, не всі новостворені КНП зможуть повноцінно функціонувати в нових умовах і вимагатимуть значного дофінансування з обласного бюджету. Зважаючи на це, доведеться об’єднати, приєднати чи взагалі ліквідувати заклади із дублюючими функціями.

 

З огляду на це депутати вирішили ліквідувати Новокаховський обласний дитячий кардіоревматологічний санаторій «Дружба», Новомаячківський дитячий психоневрологічний санаторій «Надія», Новоолександрівський обласний дитячий гастроентерологічний санаторій», а їх функції передати багатопрофільному дитячому санаторію «Джерельце».

 

Також депутати підтримали приєднання до фтизіопульмонологічного медичного центру відразу декількох закладів: Новозбур’ївської обласної  туберкульозної лікарні, Новотроїцької протитуберкульозної лікарні, обласної дитячої туберкульозної лікарні.

 

Оскільки у світі відсутній розподіл на психіатричну і наркологічну допомогу, було підтримано пропозицію головних лікарів щодо приєднання обласного наркологічного диспансеру до Херсонського  обласного закладу з надання психіатричної допомоги.

 

З метою покращення якості медичної допомоги населенню Херсонської області, підтримки медпрацівників та впровадження нової моделі ведення господарської діяльності в медичній галузі, обласна влада вирішила створити обласну програму розвитку та підтримки комунальних закладів здоров’я Херсонської обласної ради на 2020-2021 роки. Програма фінансуватиметься лише за рахунок обласного бюджету. 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.