Нова Каховка
C

» » Законопроект Тимошенко щодо деофшоризації комітет з нацбезпеки не підтримав

Законопроект Тимошенко щодо деофшоризації комітет з нацбезпеки не підтримав

Комітет з нацбезпеки та оборони не підтримав законопроект Тимошенко щодо деофшоризації та відправив його в профільний комітет.


Про це, після засідання Комітету з питань національної безпеки та оборони, повідомив Секретар комітету, народний депутат фракції Партії ” Блок Петра Порошенка” Іван Вінник.


На засіданні комітету розглядався законопроект про так звану деофшоризацію і Юлія Володимирівна Тимошенко особисто доповідала, як основний автор цього документу.


"Таку активність фракція "Батьківщина”, і зокрема Тимошенко, почала проявляти коли були опубліковані архіви панамської компанії Mossack Fonseka . Безумовно, що для Юлії Володимирівни ця юрисдикція не нова, адже всім відомий пан Лазаренко сидить у американській в’язниці, у зв’язку з махінаціями з державним бюджетом та хованням своїх статків саме у панамських юрисдикціях”, – зауважив парламентар.


"Я особисто ставлю під сумнів щирість автору цього законопроекту Тимошенко через те, що саме за часів її прем’єрства вийшло розпорядження Кабінету міністрів від 1 квітня 2005 року номер 82- р , де, за її ініціативою , за її підписом, Панама була виключена з переліку офшорних зон взагалі. Тому її ” тепле” ставлення до цієї юрисдикції підтверджується даним розпорядженням. Я вважаю, що це є очевидний конфлікт інтересів, коли головний автор і доповідач по проекту, також головний політичний адвокат ідеї деофшоризації, де-факто в попередні роки працювала з людьми, які сьогодні вже засуджені за приховування статків в панамських офшорах”, – наголосив Іван Вінник.


"Після того, як комітет розглянув законопроект щодо деофшоризації по суті і прийняв рішення, що в ньому багато суперечливих тверджень до чинного законодавства і він не вирішує проблеми легалізації доходів через офшорні юрисдикції , а також питання ухилення від сплати податків , а на меті авторів ставиться політичний піар, членами комітету було прийнято рішення відправити його в профільний комітет для подальшого висновку. Після цього Тимошенко вийшла до журналістів і сказала, що "це перемога, попри шалений опір з боку Президента”. Що, начебто, Комітет з питань нацбезпеки і оборони "підтримав цей законопроект”. Я заявляю, що це навіть не маніпуляція, це – відверта брехня. Є стенограма засідання, також велася пряма трансляція і кожен громадянин України міг побачити, що ніхто нічого не схвалював , а, власне, було схвалено рішення скерувати цей законопроект у профільний комітет для прийняття рішення”, – зазначив народний депутат.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.