Нова Каховка
C

» » Депутати облради підтримали звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів щодо фінансування технікумів та коледжів

Депутати облради підтримали звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів щодо фінансування технікумів та коледжів

Під час сесії облради 9 грудня, депутати проголосували за звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів, запропоноване Євгеном Криницьким, депутатом обласної ради, начальником управління освіти і науки облдержадміністрації щодо недоцільності прийняття статті 29 проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік». 

«Депутатський корпус Херсонської обласної ради стурбований щодо пропозиції передбаченої статтею 29 стосовно передачі з 01 січня 2016 року видатків на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних та вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації державної форми власності на фінансування з місцевих бюджетів», – йдеться у зверненні.

З текстом звернення можна ознайомитись тут.
источник - сайт ОДА

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.