Новая Каховка
C

» » Нова Каховка отримала нові «швидкі»

Нова Каховка отримала нові «швидкі»

Нова Каховка отримала нові «швидкі»

Двома каретами швидкої поповнилась Новокаховська станція екстреної медичної допомоги. Новенькі автівки укомплектовані за останнім словом техніки та вже виїжджають на виклики, повідомляє міська рада. 

 

По суті, це – справжні реанімації на колесах.

 

«Citroen Jumper» придбаний за кошти Держфонду регіонального розвитку (90%) і Херсонської обласної ради (10%), якій підпорядковується медичний заклад. Другий автомобіль – «Peugeot» – переданий Фондом Ріната Ахметова у рамках президентської ініціативи «200 швидких для України».

Нова Каховка отримала нові «швидкі»

 

«Зараз у місті працює 5 бригад екстреної медичної допомоги. Згадати, на чому ми їздили раніше – це нескінченні ремонти і простої, через що інколи навіть не встигали на виклики. А це – нові автомобілі, мають швидко діставатися до пункту призначення. Ми реагуємо протягом десяти хвилин на виклик по місту і протягом двадцяти – для сільської місцевості. Тож зможемо надати допомогу на всі території Новокаховської ОТГ», – відзначила завідувач станції Тетяна Курінна.

Нова Каховка отримала нові «швидкі»


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: