Нова Каховка
C

» » Пільги на житлово-комунальні послуги отримали окремі категорії новокаховчан

Пільги на житлово-комунальні послуги отримали окремі категорії новокаховчан

Пільги на житлово-комунальні послуги отримали окремі категорії новокаховчан Новокаховський виконавчий комітет затвердив «Порядок надання пільг окремим категоріям громадян на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій готівковій формі».

 

Згідно з рішенням виконкому, право на житлово-комунальні пільги отримали:

 

- особи з інвалідністю І групи на візках та особи з інвалідністю по зору І групи — 50% знижки на оплату житлово-комунальних послуг та абонентну плату за користування стаціонарним телефоном;

 

- почесні громадяни міста Нова Каховка — 50% знижки на оплату житлово-комунальних послуг та абонентну плату за користування стаціонарним телефоном;

 

- особи з інвалідністю по зору ІІ групи — 40% знижки на оплату житлово-комунальних послуг та абонентну плату за користування стаціонарним телефоном.

 

Якщо в складі сім’ї є дві і більше осіб з інвалідністю по зору І та ІІ групи чи осіб з інвалідністю І групи на візках — повністю звільняються від оплати за житлово-комунальні послуги та абонентну плату за користування стаціонарним телефоном.

 

Виплата пільг у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика.

 

Рішення набуває чинності з 1 січня 2020 року, а в частині пільг за послуги газопостачання — з 1 жовтня 2019 року.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.