Новая Каховка
C

» » Пільги на житлово-комунальні послуги отримали окремі категорії новокаховчан

Пільги на житлово-комунальні послуги отримали окремі категорії новокаховчан

Пільги на житлово-комунальні послуги отримали окремі категорії новокаховчан Новокаховський виконавчий комітет затвердив «Порядок надання пільг окремим категоріям громадян на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій готівковій формі».

 

Згідно з рішенням виконкому, право на житлово-комунальні пільги отримали:

 

- особи з інвалідністю І групи на візках та особи з інвалідністю по зору І групи — 50% знижки на оплату житлово-комунальних послуг та абонентну плату за користування стаціонарним телефоном;

 

- почесні громадяни міста Нова Каховка — 50% знижки на оплату житлово-комунальних послуг та абонентну плату за користування стаціонарним телефоном;

 

- особи з інвалідністю по зору ІІ групи — 40% знижки на оплату житлово-комунальних послуг та абонентну плату за користування стаціонарним телефоном.

 

Якщо в складі сім’ї є дві і більше осіб з інвалідністю по зору І та ІІ групи чи осіб з інвалідністю І групи на візках — повністю звільняються від оплати за житлово-комунальні послуги та абонентну плату за користування стаціонарним телефоном.

 

Виплата пільг у грошовій готівковій формі здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика.

 

Рішення набуває чинності з 1 січня 2020 року, а в частині пільг за послуги газопостачання — з 1 жовтня 2019 року.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: