Новая Каховка
C

» » Очільник Херсонської області закликає всіх вакцинуватися

Очільник Херсонської області закликає всіх вакцинуватися

Очільник Херсонської області закликає всіх вакцинуватися

Під час селекторної наради голова облдержадміністрації Юрій Гусєв закликав усіх, включаючи керівників структурних підрозділів, голів райдержадміністрацій, показати своїм прикладом, що вакцинація – це безпечно і необхідно. Про це повідомляє ХОДА.

 

«Закликаю всіх, це стосується в першу чергу керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації, голів районних державних адміністрацій, і нових, і тих, які вже певний час працюють в нашій області: своїм прикладом покажіть, що вакцинація – це правильний шлях створення колективного імунітету. Сходіть у районні лікарні, вакцинуйтесь, запрошуйте засоби масової інформації; на власних прикладах проводьте кампанію, присвячену вакцинації як необхідному кроку, який роблять всі розвинуті країни, щоб забезпечити колективний імунітет», – звернувся до присутніх на «селекторі» Юрій Гусєв.

 

Він наголосив, що та інформація, яку розповсюджують у мережі про шкоду вакцинації – фейк.

 

Юрій Гусєв зауважив, що на сьогоднішній день закуплено безпечні та якісні вакцини в достатній кількості, тому доручив організувати роботу таким чином, щоб в нашій області досягнути найвищого серед регіонів України рівня вакцинації.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: