Нова Каховка
C

» » Учні Новокаховського ПТУ-14 стали переможцями регіонального відбору WorldSkills Ukraine

Учні Новокаховського ПТУ-14 стали переможцями регіонального відбору WorldSkills Ukraine

Учні Новокаховського ПТУ-14 стали переможцями регіонального відбору  WorldSkills UkraineНаймасштабніші змагання з робітничих професій – регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine відбувся 28 листопада в Новій Каховці. Це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які покликані підвищити престижність робітничих професій.

 

Учні та студенти училищ, ліцеїв та коледжів Херсонщини показали свої уміння у 8 компетенціях, які представляли певну робітничу професію. За визначену кількість часу конкурсанти виконували ряд практичних завдань. За їхньою роботою спостерігало компетентне журі із числа експертів та провідних фахівців у своїй професійній галузі.

 

Слід зазначити, що участь у конкурсі є добровільною, тому заявки подали найсміливіші.

 

Учні ПТУ №14 (директор Ігор Сердюк) взяли участь у 4 можливих компетенціях - електромонтажні, токарні, слюсарні роботи та кулінарне мистецтво. І приємно здивували експертів рівнем професійної підготовки, адже усі учасники вибороли перемогу. Із трьох училищ міста лише ПТУ№ 14 вразило такими результатами. А це значить, що четверо учнів Новокаховського ПТУ № 14 весною захищатимуть честь рідного училища, міста та області у Києві на всеукраїнських змаганнях. Це Анастасія Єфремова, Максим Когут, Володимир Соколовський, Ринат Геращенко.

 

Підготували переможців майстри О. Беринда, В. Ружин, В. Кувардін та О. Зборщик.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарій

Ольга Марковець 3 грудня 2019 19:10
Чому не написали за НВПУ -16? Там також учень зайняв перше місце з професії муляр, і чомусь ніде про це ні слова???
  • Нравится
  • 1
Kimmerian 4 грудня 2019 13:53
Ольга Марковець, опублікували інформацію, яку надіслало ПТУ-14. НВПУ-16 ніякої інформації про своїх учнів не надавало.
  • Нравится
  • 1

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.