Новая Каховка
C

» » Учні Новокаховського ПТУ-14 стали переможцями регіонального відбору WorldSkills Ukraine

Учні Новокаховського ПТУ-14 стали переможцями регіонального відбору WorldSkills Ukraine

Учні Новокаховського ПТУ-14 стали переможцями регіонального відбору  WorldSkills UkraineНаймасштабніші змагання з робітничих професій – регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine відбувся 28 листопада в Новій Каховці. Це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які покликані підвищити престижність робітничих професій.

 

Учні та студенти училищ, ліцеїв та коледжів Херсонщини показали свої уміння у 8 компетенціях, які представляли певну робітничу професію. За визначену кількість часу конкурсанти виконували ряд практичних завдань. За їхньою роботою спостерігало компетентне журі із числа експертів та провідних фахівців у своїй професійній галузі.

 

Слід зазначити, що участь у конкурсі є добровільною, тому заявки подали найсміливіші.

 

Учні ПТУ №14 (директор Ігор Сердюк) взяли участь у 4 можливих компетенціях - електромонтажні, токарні, слюсарні роботи та кулінарне мистецтво. І приємно здивували експертів рівнем професійної підготовки, адже усі учасники вибороли перемогу. Із трьох училищ міста лише ПТУ№ 14 вразило такими результатами. А це значить, що четверо учнів Новокаховського ПТУ № 14 весною захищатимуть честь рідного училища, міста та області у Києві на всеукраїнських змаганнях. Це Анастасія Єфремова, Максим Когут, Володимир Соколовський, Ринат Геращенко.

 

Підготували переможців майстри О. Беринда, В. Ружин, В. Кувардін та О. Зборщик.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментария

Ольга Марковець 3 декабря 2019 19:10
Чому не написали за НВПУ -16? Там також учень зайняв перше місце з професії муляр, і чомусь ніде про це ні слова???
  • Нравится
  • 1
Kimmerian 4 декабря 2019 13:53
Ольга Марковець, опублікували інформацію, яку надіслало ПТУ-14. НВПУ-16 ніякої інформації про своїх учнів не надавало.
  • Нравится
  • 1
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: