Новая Каховка
C

» » День англійської мови в початковій школі Новокаховського НВК №2

День англійської мови в початковій школі Новокаховського НВК №2

День англійської мови в початковій школі Новокаховського НВК №2Позакласний захід «We Love English» для учнів 1-2-х класів НВК N2 (директор О. Якубова) відбувся 29 листопада в рамках тижня початкової школи та дошкільних груп.

 

Учні 2-А класу (вчитель Є. Іващенко) розповіли про важливість вивчення англійської мови, а учні з 2-Б та 2-В класів (вчитель О. Крупчак) заспівали англійською пісні про родину. Учні 4-А класу (вчитель О. Ковтун) показали на сцені інсценізацію відомої казки англійською мовою «The turnip».

День англійської мови в початковій школі Новокаховського НВК №2

Вихід на сцену – свято, якого чекала малеча з нетерпінням, щоб вразити своїх глядачів. І, справді, вразили – показали чудові результати: пісні англійською мовою, вільне спілкування і діалоги, розгадування загадок та флеш-моб «Baby shark». Всі весело провели час.

День англійської мови в початковій школі Новокаховського НВК №2День англійської мови в початковій школі Новокаховського НВК №2

 


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.