Нова Каховка
C

» » День англійської мови в початковій школі Новокаховського НВК №2

День англійської мови в початковій школі Новокаховського НВК №2

День англійської мови в початковій школі Новокаховського НВК №2Позакласний захід «We Love English» для учнів 1-2-х класів НВК N2 (директор О. Якубова) відбувся 29 листопада в рамках тижня початкової школи та дошкільних груп.

 

Учні 2-А класу (вчитель Є. Іващенко) розповіли про важливість вивчення англійської мови, а учні з 2-Б та 2-В класів (вчитель О. Крупчак) заспівали англійською пісні про родину. Учні 4-А класу (вчитель О. Ковтун) показали на сцені інсценізацію відомої казки англійською мовою «The turnip».

День англійської мови в початковій школі Новокаховського НВК №2

Вихід на сцену – свято, якого чекала малеча з нетерпінням, щоб вразити своїх глядачів. І, справді, вразили – показали чудові результати: пісні англійською мовою, вільне спілкування і діалоги, розгадування загадок та флеш-моб «Baby shark». Всі весело провели час.

День англійської мови в початковій школі Новокаховського НВК №2День англійської мови в початковій школі Новокаховського НВК №2

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.