Нова Каховка
C

» » Компанія Vodafone повідомила про те, що буде з абонентами після її продажу

Компанія Vodafone повідомила про те, що буде з абонентами після її продажу

Компанія Vodafone повідомила про те, що буде з абонентами після її продажу

Нещодавно Ізабель Бредшоу, голова відділу корпоративних комунікацій головної британської філії компанії Vodafone, дала прес-конференцію. Основною темою був, звичайно, продаж української філії компанії азербайджанцям з NEQSOL Holding. Про що ж вона повідомила нам, і чи варто українським абонентам переживати про свою долю? Давайте розберемося. Але для початку коротко про те, що ж взагалі відбулося.

 

Продаж Vodafone: що відомо

 

Vodafone станом на сьогодні є другим за кількістю абонентів українським оператором мобільного зв’язку. У нього майже двадцять мільйонів абонентів, а прибуток компанії тільки за останній квартал склав чотири з половиною мільярди гривень. І ось, як грім серед ясного неба, прозвучала новина, що цю фірму продають за 734 мільйони доларів. Інформація про це з’явилася порівняно недавно.

 

Причини такого рішення залишаються поки що незрозумілими. Швидше за все, справа, по-перше, в застарілих комунікаціях, які британці міняти не можуть або не хочуть. По-друге, зараз формальним власником Vodafone є російський партнер компанії – корпорація «Мобільні телесистеми», або просто МТС. З огляду на складні відносини між нашими країнами, МТС, а в її особі і британський головний офіс, отримують від української філії забагато проблем.

 

Практично відразу після того, як про продаж стало відомо, почали поширюватися лякаючі чутки. Говорили про те, що Vodafone в нашій країні перестане працювати взагалі, або що новий власник в примусовому порядку переведе українців на дорожчі тарифи.

Компанія Vodafone повідомила про те, що буде з абонентами після її продажу

Доля українських абонентів після продажу компанії

 

Поспішаємо заспокоїти всіх користувачів послуг Vodafone в Україні. Вони, як і раніше, будуть знаходитись під даним брендом. Ніяких змін абоненти оператора в нашій країні не відчують. Працівники офісів та промоутери також поза загрозою. Скорочень проводитися не буде.

 

Різкого підвищення вартості послуг також не очікується. Тарифні плани залишаться дійсними. Ніхто не буде примусово переводити українців на дорожчі пакети послуг. Нові тарифи, швидше за все, будуть випущені, але скоріше вони виявляться навпаки, більш вигідними, ніж старі. Так що переживати абсолютно нема про що, нікуди один з найбільших українських операторів з ринку не піде.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.