Нова Каховка
C

» » Кабмін виділив 600 млн гривень на закупівлю шкільних автобусів

Кабмін виділив 600 млн гривень на закупівлю шкільних автобусів

Кабмін виділив 600 млн гривень на закупівлю шкільних автобусів

Кабінет міністрів України спрямував 600 млн гривень у 2020 році на закупівлю автобусів для опорних шкіл. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Міністерства освіти і науки України.

 

Зазначається, що ця сума на 100 млн більше за аналогічні інвестиції минулого року. Передбачається, що традиційно усі закупівлі відбуватимуться на місцях, де краще розуміють потреби та можливості закладів. Всі кошти виділяються на засадах співфінансування, тобто місцеві бюджети мають докласти свої кошти.

 

Постанова передбачає наступний обсяг співфінансування:

 

  • не менш як 30% суми мають додати м. Київ, міста обласного значення, ОТГ з адміністративним центром у місті обласного значення, а також області;
  • не менш як 10% суми - райони та ОТГ;
  • не менш як 5% суми - села (селища), що мають статус гірських населених пунктів, та населені пункти, розташовані на лінії зіткнення.

 

Сьогодні в Україні функціонують 843 опорні школи. Підвезення до цих шкіл здійснюється 6028 шкільними автобусами та 842 одиницями найманого/орендованого транспорту та іншими видами транспорту.

 

2016 року всього було закуплено 587 шкільних автобусів, 2017 року - 445 шкільних автобусів, 2018 року - 357 шкільних автобусів, станом на 01 серпня 2019 року - 103 шкільних автобусів, а потреба в шкільних автобусах складала 1 082 одиниць.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.