Нова Каховка
C

» » Новокаїри вирішили приєднатися до Новорайської ОТГ

Новокаїри вирішили приєднатися до Новорайської ОТГ

Новокаїри вирішили приєднатися до Новорайської ОТГЗгоду на добровільне приєднання Новокаїр та Республіканця до Новорайської ОТГ надала Новокаїрська сільрада Бериславського району. Таке рішення прийнято на позачерговій сесії сільської ради 22 листопада.

 

З ініціативою приєднатися до Новорайського виступив Новокаїрський сільський голова Віктор Горбань. Свою пропозицію він пояснив наявністю «спільних інтересів» з цією ОТГ, а також її економічною спроможністю. Проте такий формат об’єднання суперечить щойно затвердженому облрадою новому перспективному плану формування територій громад Херсонської області, за яким Новокаїрська сільрада має увійти до складу Милівської ОТГ.

 

Пропозицію приєднатися до їхньої громади керівництву Новокаїр 8 листопада направив і голова Милівської ОТГ Олег Яхнієнко. Він просив надати можливість зустрітися з місцевими жителями для обговорення цього питання. Проте Новокаїри прохання очільника сусідньої громади проігнорували. Як пояснив Віктор Горбань, він ініціював приєднання Новокаїрської сільради до Новорайського на два дні раніше, тож розглядати пропозицію колеги з Милового нібито не було підстав.

 

Милове розташоване ближче до Новокаїр, ніж Новорайськ. Більш зручним є й транспортне сполучення між двома селами, оскільки вони розташовані прямо на трасі. Також експерти заперечують твердження Віктора Горбаня про нібито економічну неспроможність Милівської ОТГ.

 

За словами Олега Яхнієнка, керівництво Новокаїрської сільради своїми діями грубо порушило чинне законодавство.

 

— Роботу по об’єднанню Милівської, Качкарівської та Новокаїрської сільрад ми проводили ще з 2015 року. На жаль, тоді керівництво останньої було категорично проти будь-яких варіантів створення ОТГ. Тим самим воно втратило дорогоцінний час і чималі кошти для розбудови обох своїх сіл, — констатує Олег Яхнієнко.

 

Нагадаємо, що перші виборі в створеній Милівській ОТГ відбулись у червні 2019 року. Їх довелося відкласти на шість місяців через запровадження воєнного стану наприкінці 2018 року. До цієї ОТГ увійшла також колишня Качкарівська сільрада. А нещодавно свою згоду на приєднання до Милового надала Дудчанська сільрада Нововоронцовського району.

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.