Нова Каховка
C

» » Сьогодні в Новій Каховці будуть хлорувати воду

Сьогодні в Новій Каховці будуть хлорувати воду

З 21-00 17 травня 2016 року до 6-00 18 травня 2016 року в місті Нова Каховка фахівцями КП «Міський водоканал» буде проведено планове профілактичне хлорування водопровідних мереж.


У цей час користування водою з водопроводу забороняється. Після шостої години ранку 18 травня 2016 року необхідно відкрити крани і спустити воду до зникнення запаху.

 

Для довідки: також нагадуємо, що хлор широко використовується для знезаражування води від бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів. Його використання призвело до того, що такі хвороби, як холера і тиф, які легко розповсюджуються через заражену воду, сьогодні практично не зустрічаються у розвинених державах. Але хлор - це один з хімічних елементів, газоподібна речовина, який є сильним агентом окислення. Є декілька проблем, які стосуються наявності хлору у питній воді.

По-перше, це проблема якості води. Якщо у ній надмірна кількість хлору, то він надає їй неприємний запах і смак.

По-друге, це захворювання, які може викликати хлор. Показано, що люди, які п'ють хлоровану воду, мають ризик виникнення раку сечового пухиря більше на 21% і ризик виникнення раку прямої кишки на 38% більше, ніж ті, які п'ють воду з невеликим вмістом хлору.Рівень хлору у питній воді після знезаражування регламентується (вільний - 0,3-0,5 мг/л, зв'язаний - 0,8-1,2 мг/л).

Значна кількість хлору у питній воді може бути виявлена органолептичним шляхом (за допомогою наших органів чуття). Однак у невеликих кількостях визначити наявність хлору дуже важко.

Найефективніший спосіб пониження кількості хлору у питній воді - це використання фільтрів з активованим вугіллям, який значно понижує його концентрацію, або фільтрів, які мають комплексний набір різних фільтруючих матеріалів, у тому числі і активоване вугілля, що підвищує показники фільтру.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.