Новая Каховка
C

» » На Стрілковському газовому родовищі пробурять свердловину

На Стрілковському газовому родовищі пробурять свердловину

На Стрілковському газовому родовищі пробурять свердловину

Підприємство «Чорноморнафтогаз», у віданні якого перебуває Стрілковське газове родовище біля Арабатської стрілки, з наступного року планує розпочати роботу з буріння нової свердловини.

 

Роботи та обладнання для неї коштуватимуть майже 60 млн грн. До того ж свердловину збираються пробурити не на шельфі Азовського моря, а на суші, щоб знизити подальші витрати на її обслуговування. Про це на прес-конференції у Генічеській райдержадміністрації Херсонщини повідомили працівники підприємства.

 

Блакитне паливо на Стрілковському родовищі видобувають уже понад п’ятдесят років, але його розвіданих запасів може вистачити ще мінімум на такий само час.

 

Проблема в тому, що обладнання трьох діючих свердловин уже майже вичерпало свій експлуатаційний ресурс. Газ звідти надходить із домішками води, його доводиться «підсушувати» за допомогою спеціальної установки. До того ж досі не вирішено питання закільцювання мереж Генічеського району із національною системою газогонів. Про це багато говорять уже три роки, та справа залишається на «паперовій» стадії.

 

джерело


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.