Нова Каховка
C

» » У Херсонській області ліквідовують управління юстиції

У Херсонській області ліквідовують управління юстиції

У Херсонській області ліквідовують управління юстиціїНаказом Міністерства юстиції України №3173/5 від 16.10.2019 р. «Про утворення міжрегіональних територіальних органів Міністерства юстиції України» розпочато процес ліквідації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області. 

 

По завершенню ліквідаційного процесу буде утворено Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції зі статусом юридичної особи публічного права, повноваження якого розповсюджуватиметься на території декількох адміністративно-територіальних одиниць (Одеська область, Миколаївська область, Херсонська область, Автономна Республіка Крим та м. Севастополь).

 

Територіальні органи Міністерства юстиції, які ліквідуються, продовжують здійснювати повноваження та функції, покладені на зазначені органи, до завершення заходів, пов’язаних з утворенням міжрегіональних територіальних органів Міністерства юстиції.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.