Нова Каховка
C

» » Проблеми пошти в Дніпрянах вирішити так і не вдалось

Проблеми пошти в Дніпрянах вирішити так і не вдалось

Проблеми пошти в Дніпрянах вирішити так і не вдалось

Дефіцит кадрів залишається проблемою у відділенні «Укрпошти» в Дніпрянах, одному з найбільших населених пунктів Новокаховської ОТГ.

 

— Нам вдалося знайти одну листоношу, яка розносить пошту кілька разів на тиждень. Цього мало. Але інша листоноша, яка прийшла туди працювати, витримала тільки 4 дні і звільнилась, — розповіла керівниця новокаховського Цеху обслуговування споживачів №3 херсонської дирекції «Укрпошти» Олена Коцур.

 

За її словами, силами самої «Укрпошти» нещодавно розпочався ремонт у приміщенні дніпрянського відділення. 

 

— Проте ніякої допомоги місцева влада нам так і не надала. Приміром, в. о. старости Анатолій Білий обіцяв встановити вікно і зробити воду. Цього ми так і не дочекались. Хоча ми дуже просимо також зробити нам нормальний туалет. До того, що є зараз просто соромно заходити, — додала Олена Коцур.

 

— Усе, що я міг зробити в межах своїх повноважень для поштового відділення, я вже зробив, — пояснив в. о. старости Дніпрянського старостинського округу Анатолій Білий. – Справа в тому, що це приміщення належить «Укрпошті», а витрачати бюджетні кошти на приватну власність ми не маємо права. До того ж, у Дніпрян тепер узагалі відсутній власний бюджет. Я пропонував пошті передати приміщення відділення нам, і тоді ми б його відремонтували. Але вони відмовились.

 

Нагадаємо, що в липні в дніпрянському поштовому відділенні виникла патова ситуація, коли з нього через низькі зарплати та відсутність елементарних умов на робочому місці звільнився останній працівник. Розносити пошту, пенсії та обслуговувати відвідувачів стало просто нікому. Щоб забезпечити жителів чималого селища поштовими послугами, «Укрпошта» тимчасово перевела Олену Коцур на обслуговування клієнтів дніпрянського відділення тричі на тиждень. Проте досі вакансія керівника цього відділення залишається вільною.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.