Нова Каховка
C

» » Перший в Україні консалтинговий центр для підприємців може з’явитися на Херсонщині

Перший в Україні консалтинговий центр для підприємців може з’явитися на Херсонщині

Перший в Україні консалтинговий центр для підприємців може з’явитися на Херсонщині

Із пропозицією долучити Херсонщину як пілотний регіон до реалізації відповідного проєкту голова облдержадміністрації Юрій Гусєв звернувся до Міністерства цифрової трансформації. Для координації роботи з відомством він долучив свого радника Андрія Богдановича, повідомляє ХОДА.

 

Зараз Мінцифра працює над створенням консультаційних зон для мікро-, малого та середнього бізнесу, які працюватимуть в онлайн та офлайн режимах. Вони мають бути доступними для всіх громадян України.

 

Основне завдання проєкту – надання підприємцям вичерпної інформації з питань систематизації бізнес-процесів, фінансового управління, взаємодії з державою, психології бізнесу, HR, маркетингу, продажів, доступу до фінансування та інших.

 

Очікується, що консалтинг-зони допоможуть розвиткові бізнесу в регіонах, створенню нових робочих місць, трансформації малого підприємництва в середнє та здобуттю бізнесменами нових знань.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.