Нова Каховка
C

» » В новокаховському ЦПМСД проведуть аудит використання бюджетних коштів

В новокаховському ЦПМСД проведуть аудит використання бюджетних коштів

В новокаховському ЦПМСД проведуть аудит використання бюджетних коштів

8 грудня має розпочатись аудиторська перевірка в комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка». Про це повідомив заступник міського голови Олег Тарабака.

 

За його словами, 1 листопада в ЦПМСД відбулись збори, на яких був прийнятий оновлений колективний договір: старий вже не відповідав нормам чинного законодавства. Також на цих зборах було вирішено провести аудит підприємства.

 

Однією з підстав для внесення змін до колективного договору були величезні розбіжності в оплаті праці співробітників ЦПМСД за попереднього його керівництва. За словами лікарів, деякі їхні колеги до вересня 2019 року отримували по 27-29 тис. грн. шомісяця, тоді як інші – вдвічі або навіть втричі менше. Левову долю в цих виплатах складали премії. За старим колдоговором керівник ЦПМСД мав право виплачувати працівникам щомісячні премії у розмірі від 1 до 3 окладів. Причому, ніяких критеріїв, які б визначали порядок і розмір премій не існувало. Водночас, за словами чиновників, отримання щедрих зарплат лікарями так і не призвело до покращення медичного обслуговування жителів Нової Каховки. 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.