Нова Каховка
C

» » Губернатор Андрій Гордєєв відвідав Введенський храм міста Берислав

Губернатор Андрій Гордєєв відвідав Введенський храм міста Берислав

Вчора,  14 травня, в рамках проведення заходів з нагоди 307-річниці заснування Кам’янської Січі і вшанування пам’яті кошового отамана Кості Гордієнка голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв здійснив поїздку до Бериславського району.

На шляху до с.Республіканець, де розташована Кам’янська Січ і заплановано провести святкові заходи, в першу чергу голова ОДА відвідав Свято-Введенський храм в місті Берислав.Губернатор Андрій Гордєєв відвідав Введенський храм міста Берислав

На церковному подвір’ї очільника області зустрічав настоятель храму протоієрей Олександр Михайленко. Він ознайомив керівника ОДА з історією виникнення дерев’яної церкви, а також звершив молебень про настання миру в нашій державі.Губернатор Андрій Гордєєв відвідав Введенський храм міста Берислав

На завершення Андрій Гордєєв оглянув прилеглу до храму територію та подякував отцю-настоятелю за теплий прийом та змістовну екскурсію.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.