Нова Каховка
C

» » Укрупнення районів відбудеться лише після формування 100% спроможних ОТГ

Укрупнення районів відбудеться лише після формування 100% спроможних ОТГ

Укрупнення районів відбудеться лише після формування 100% спроможних ОТГ

Укрупнення районів та оптимізація районних державних адміністрацій стане можливим лише після формування 100% спроможних об'єднаних територіальних громад.

 

Про це заявила міністр розвитку громад і територій України Альона Бабак під час години запитань до Уряду у Верховній Раді України.

 

“З урахуванням методичних рекомендацій обласні робочі групи здійснили моделювання адміністративного устрою областей, в результаті вийшла цифра — 100 районів, проте це лише експертна цифра. Фінальне моделювання субрегіонального рівня має відбуватися лише після стовідсоткового завершення формування спроможних громад”, - зазначила Бабак.

 

Вона наголосила, що спроможною ОТГ визнається тільки після затвердження перспективного плану формування територій громад.

 

Наразі Кабінетом міністрів затверджено перспективні плани формування територій громад 23 областей. В затверджені плани вже включено близько 87,6% території України. За словами Бабак, уряд вже працює над законопроєктом, який спрощує процедуру затвердження перспективних планів ОТГ.

 

Як повідомлялось раніше, у липні Кабмін представив модель нового адміністративно-територіального устрою в якій замість 490 районів в Україні буде сформовано 100.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.