Нова Каховка
C

» » Мобільно-діагностичний комплекс отримають медики Херсонщини

Мобільно-діагностичний комплекс отримають медики Херсонщини

Мобільно-діагностичний комплекс отримають медики Херсонщини

Новину повідомив Віктор Короленко, директор Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації.

 

Купівля комплексу відбудеться шляхом співфінансування, адже вартість в 110 тисяч гривень місцева влада самостійно покрити не зможе.

 

На його придбання Міністерство охорони здоров'я виділить 99 тисяч гривень, 11 тисяч оплатять місцеві громади. Лариса Марчук, медичний директор в Центрі первинно-санітарної медичної допомоги Горностаївського району розповіла про деталі важливої для району закупки.

 

Пані Лариса розповіла, що вони чекають на такий комплекс ще з минулого року. В районі необхідний лише один такий комплекс, бо для його роботи потрібен швидкісний інтернет, якого в більшості сіл немає. Ще на початку року місцева влада внесла в бюджет 11 тисяч гривень на закупівлю мобільно-діагностичного комплексу. Тому Горностаївську амбулаторію внесли в список на закупівлю цього обладнання. Мобільно-діагностична система - це нові можливості для місцевих лікарів, адже вона дає можливість проводити різні види діагностики на місці та передавати необхідну інформацію сімейним лікарям.

 

У випадках, коли це буде необхідно, до встановлення діагнозу та вибору способів лікування мають можливість долучитись лікарі з обласних закладів охорони здоров'я. Необхідність у подібних комплексах є по всій країні, адже наразі відбувається реформа вторинної ланки медицини, в межах якої стоїть завдання повної автоматизації робочого місця лікаря.

 

Зокрема, в Горностаївському районі крім вказаного обладнання планується закупівля 10 комп'ютерів та програмного забезпечення на нього. Закупка комп'ютерної техніки відбувається коштом районного бюджету.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.