Нова Каховка
C

» » "Укртелеком" відключить проводове радіо на Херсонщині

"Укртелеком" відключить проводове радіо на Херсонщині

"Укртелеком" відключить проводове радіо на Херсонщині

Один з найбільших українських операторів телекомунікацій "Укртелеком" з 1 лютого 2020 року припинить надання послуги проводового радіо в чотирьох областях України.

 

Про це повідомила прес-служба компанії.

 

"Жителі Одеської, Миколаївської, Херсонської та Закарпатської областей зробили вибір на користь сучасних каналів комунікацій. Проводове радіо тут втратило популярність. Випливаючи з невеликої кількості абонентів, збитковості послуги, застарілого обладнання і неможливості проведення його ремонту, прийнято рішення про припинення надання послуг у цих областях з 1 лютого 2020 року", - сказано в повідомленні.

 

Оператор зазначив, що через розвиток цифрових засобів комунікацій і наявності безкоштовної альтернативи, кількість користувачів проводового радіо в Україні постійно скорочується.

 

Також щороку стає істотно менше абонентів цієї застарілої послуги (зараз компанія обслуговує 330 тисяч домашніх радіоточок), а в деяких містах і областях проводове мовлення взагалі втратило свою популярність як засіб комунікації.

 

"Сьогодні послуга проводового радіо через свою застарілість невигідна і незручна. Зараз є багато різних сучасних каналів комунікацій, зокрема ефірне мовлення, телебачення та інтернет, яким громадяни та віддають перевагу. До речі, працівники радіо теж активно переходять в інтернет, де є можливість завантажувати й слухати радіо на гаджетах", - додали в компанії.

 

В "Укртелекомі" також зазначили, що деякі сучасні джерела інформації є абсолютно безкоштовними, на відміну від домашньої радіоточки, абонплата за яку становить 35 гривень з ПДВ в місяць.

 

Компанія повідомила, що продовжить підтримувати мережу проводового мовлення в тих регіонах, де є користувачі, а існуючі абоненти послуг продовжать користуватися дротовим радіо на діючих умовах.

 

"Укртелеком" припинить підключення нових домашніх радіоточок з 1 січня 2020 року.

 

Довідка. Компанія "Укртелеком" - найбільший оператор фіксованого зв'язку України.

 

Компанія надає широкий спектр телекомунікаційних послуг у всіх регіонах країни. Є одним з лідерів серед провайдерів фіксованого інтернету в Україні з найбільшим інтернет-покриттям і розгалуженої оптичною мережею. Контрольний пакет акцій компанії належить групі українського бізнесмена Ріната Ахметова "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ).

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.