Новая Каховка
C

» » Різномаїття заходів у Новій Каховці

Різномаїття заходів у Новій Каховці

Різномаїття заходів у Новій Каховці

Наступного тижня мешканці Нової Каховки майже кожного дня матимуть можливість долучитися до різноманітних заходів. Це і творчий конкурс, і спортивні змагання, мітинг, сімейне шоу, виступи духового оркестру...

 

Так, 28 жовтня Будинок дитячої творчості о 10 годині проведе міський етап конкурсу майстрів художньої творчості «Наша земля – Україна».

 

29 жовтня у ФОК «Гарт» о 9 годині почнуться змагання відкритої першості Нової Каховки з баскетболу серед студентських команд.

 

1 листопада у Парку Слави о 10 годині заплановано мітинг, присвячений 75-й річниці визволення України та 76-й річниці визволення території, на якій розташована Новокаховська міська рада, від нацистських загарбників в роки Другої світової війни «Слава рокам, що легендою стали».

 

2 листопада на стадіоні «Енергія» о 14 годині 30 хвилин відбудеться зустріч ФК «Енергія» (Нова Каховка) з ФК «Миколаїв-2» (Миколаїв) в рамках Чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги сезону 2019-2020 рр.

 

3 листопада у Палаці культури о 17 годині охочі зможуть долучитися до сімейного шоу за мотивами всесвітньовідомої казки «Аліса в країні чудес».

 

Також 3 листопада з 14 до 16 години до уваги любителів живої музики – вечір відпочинку у супроводі Народного духового оркестру Палацу культури.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.