Нова Каховка
C

» » Відбувся кубок Перемоги з тенісу

Відбувся кубок Перемоги з тенісу

Відбувся кубок Перемоги з тенісу9 травня 2016 року на кортах тенісного клубу «Ейс» (Н.Каховка) відбувся тенісний турнір «Кубок Перемоги» серед чоловіків та жінок в парному розряді.
 
Організатори змагань - Херсонський тенісний клуб та активіст тенісного руху з м. Каховки Володимир Комягін при підтримці мережі магазинів «Магніт». В турнірі взяли участь 24 тенісисти-аматори з Херсона, Каховки, Нової Каховки та Малокаховки. 

За підсумками турніру в парному розряді серед чоловіків перемогу святкували каховчане Володимир Комягін та Сергій Прокопович, які у фіналі здолали пару Анатолій Якуба (Херсон) - Дмитро Осіпов (Н.Каховка). На третьому місці херсонці Сергій Циганій та Олег Поздняков.

В змаганнях серед жінок перемогла також каховська пара Ірина Ярьоменко - Катерина Стешенко. На другому місці - Людмила Нечитайло - Тетяна Швець (Херсон), на третьому - Інна Городинська - Фоміних Наталія (Херсон).

В змішаному парному розряді (мікст): 
І місце - Світлана Качан (Каховка) - Валерій Яковенко (Н.Каховка)
ІІ місце - Катерина Стешенко - Володимир Комягін (Каховка)
ІІІ місце - Тетяна Швець (Херсон) - Вігуляр Олег (Малокаховка).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.