Новая Каховка
C

» » Комунальні підприємства Таврійська готові до зими

Комунальні підприємства Таврійська готові до зими

Комунальні підприємства Таврійська готові до зими

За інформацією керівників комунальних підприємств Таврійська, вся техніка до роботи в осіннє-зимовий період підготовлена і знаходиться в робочому стані. Ще влітку водоканал, ЖЕУ та «Комунсервіс» придбали акумулятори та повний комплект нових шин для тракторів та автомобілів. На початку жовтня транспортні засоби «Таврійського водоканалу» пройшли техогляд.

 

Наразі підприємства запаслись в достатньому обсязі посипним матеріалом на випадок ожеледиці. З 1 листопада управитель житловим фондом «Таврійське ЖЕУ» почне розвозити пісок  на прибудинкові території багатоповерхівок. Таких будинків на балансі підприємства 105.

 

На апаратній нараді в понеділок, 21 жовтня, міський голова Микола Різак акцентував увагу комунальників на тому, що в період ожеледиць тротуари, під’їзні шляхи до будинків, дороги у дворах, біля зупинок громадського транспорту повинні бути посипані.

 

Крім цього, всі комунальні підприємства повинні створити на випадок надзвичайних ситуацій  в осінньо-зимовий період триденний резервний запас паливно-мастильних матеріалів.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.