Нова Каховка
C

» » П’ять новосіль відсвяткують сироти у Новій Каховці

П’ять новосіль відсвяткують сироти у Новій Каховці

П’ять новосіль відсвяткують сироти у Новій Каховці

Новосілля у Новій Каховці ще до кінця нинішнього року відсвяткують п’ять сиріт з числа випускників шкіл-інтернатів. Житло всім їм придбають коштом громади, причому його пошук уже на стадії завершення, каже міський голова Володимир Коваленко.

 

«З обласного бюджету саме на придбання житла для сиріт нещодавно отримали 1,6 мільйони гривень. Квартири з резерву підібрали заздалегідь. І зараз молоді люди вибирають з них саме ті, які сподобаються найбільше. З свого боку, муніципальна влада домовляється із доброчинцями та благодійними фондами, аби допомогли купити в ці квартири меблі й побутову техніку, — доповнює Володимир Іванович. – На жаль, черга на житло для цієї категорії пільговиків у нас поки збережеться. Ще є чотири сироти віком 17-18 років, котрі мають право на отримання квартир за гроші бюджету. Та сподіваємося, вже отриманий транш не буде останнім».

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарі

Alex Lats 27 жовтня 2019 12:07
Лучше быть сиротой, чем узником Освенцима, которого мэр Коваленко ненавидит как пионер Гитлера...А уж о квартире и говорить нечего, скорее Коваленко повесится, чем даст узнику жилье...
  • Нравится
  • 0

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.