Нова Каховка
C

» » Фахівці Держпродспоживслужби перевірили новокаховський міськводоканал

Фахівці Держпродспоживслужби перевірили новокаховський міськводоканал

Фахівці Держпродспоживслужби перевірили новокаховський міськводоканал

Фахівцями Новокаховського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області на минулому тижні проведена позапланова перевірка КП «Міський водоканал» щодо дотримання вимог санітарного законодавства у сфері господарсько-питного водопостачання з відбором проб питної води із артезіанських свердловин та проб ґрунту з прилеглої до них території.

 

Проби відправлені на лабораторні дослідження до Херсонської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини ім. професора Ценковського Держпродспоживслужби.

 

Питна вода, яку споживають жителі Нової Каховки – артезіанська, вона піднімається з глибини 30-45 метрів. Виробничий контроль за якістю питної води здійснює атестована лабораторія КП «Міський водоканал» згідно з робочою програмою, яка є складовою технологічного регламенту.

 

Підприємство питного водопостачання щоквартально надає до Новокаховського міського управління інформацію про результати виробничого контролю безпечності та якості питної води, забруднення джерел питного водопостачання та інформацію про наявність та терміни усунення аварій на мережах водопостачання міста.

 

За висновками відомчої лабораторії, вода в Новій Каховці за якістю відповідає вимогам ДСаНПіН. Враховуючи тривалий період експлуатації водопровідної мережі, двічі на рік підприємство проводить профілактичне хлорування міських мереж.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.