Нова Каховка
C

» » Каховка збирається відсудити у сусіднього села свої податки

Каховка збирається відсудити у сусіднього села свої податки

Каховка збирається відсудити у сусіднього села свої податки

Повернути через суд неправомірно сплачені Малокаховській сільській раді податки збирається Каховська міськрада. Про це повідомив заступник міського голови Антон Перемежко.

 

— Ще у 2018 році Каховська райрада перереєструвалась у Малокаховці. Попри те, що фактичне місце її розташування не змінилось, відтоді її офіційною адресою є приміщення Малокаховського будинку культури. Відповідно, саме до бюджету сільради почали спрямовуватись податки з доходів фізичних осіб, які працюють в апараті райради. З цього приводу ми неодноразово звертались до голів райради, Каховської райдержадміністрації, облдержадміністрації, облради. Однак через неврегульованість даного питання вирішити його ніяк не вдавалось. Зрештою, обласне керівництво порадило нам звернутися до суду і спробувати повернути до бюджету міста неправомірно сплачені Малокаховці податки. Також ми будемо ініціювати перед Верховною Радою внесення змін до Податкового кодексу, які б заборонили подібні випадки у майбутньому. Порушуватимемо ми й питання щодо незаконності дій державного реєстратора, який зареєстрував районну раду в Малокаховці, попри відсутність правових підстав, — прокоментував Антон Перемежко.

 

Як підтвердив заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі Микола Квасневський, відповідно до ст. 64 Бюджетного кодексу України податок на доходи фізичних осіб має зараховуватись до місцевого бюджету за місцезнаходженням юридичної особи. Він наголосив, що попри реєстрацію у Малокаховці, фактичним місцем розташування Каховської райради є саме Каховка.

 

За словами міського голови Каховки Андрія Дяченка, схожа ситуація також у Чаплинській селищній раді, яка збирається теж через суд домагатися повернення податків, сплачених Чаплинською райрадою. За даними аналітичної системи YouControl, остання зареєстрована в будівлі Хлібодарівської сільради. Хоча фактично знаходиться саме в Чаплинці.

 

— Ми справді думали подавати до суду, але зрештою передумали, — прокоментував Чаплинський селищний голова Олексій Фаустов. – Дійсно, ситуація у нас саме така, як і в Каховці. Проте ми хотіли домогтися повернення сплати податків за працівників нашої районної лікарні, яку перереєстрували у Хлібодарівці. Ми воювали з ними, але нам вдалось домовитись. Наразі це питання закрито. 

 

— Все, що говорять у Каховській міськраді – це їхня суб’єктивна думка, — відповіла на закиди міських чиновників голова Каховської райради Тетяна Тертична. – Однак якщо вони хочуть подавати до суду – нехай подають. Це їх право.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.