Новая Каховка
C

» » Чорнянка приєднується до Таврійської ОТГ

Чорнянка приєднується до Таврійської ОТГ

Чорнянка приєднується до Таврійської ОТГ

Херсонська обласна держадміністрація внесла Чорнянку до складу Таврійської ОТГ.  Про це Чорнянській сільській раді повідомлено листом з адміністрації ХОДА за підписом першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитра Бутрія.  

 

«Обласна державна адміністрація розглянула лист Чорнянської сільської ради Каховського району Херсонської області від 12 вересня 2019 року № 520 щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Херсонської області в частині об’єднання Чорнянської сільської ради з Таврійською міською об’єднаною територіальною громадою з адміністративним центром в місті Таврійськ та повідомляє наступне.

 

Станом на 10.10 2019 обласною державною адміністрацією опрацьовано пропозиції, ініціативи та рекомендації органів місцевого самоврядування щодо внесення змін до проекту перспективного плану формування територій громад Херсонської області зі 100% охопленням територій області та передано на розгляд до Херсонської обласної ради.

 

В частині внесення Чорнянської сільської ради до переліку громад, які входять до складу Таврійської міської територіальної громади Каховського району, ваші пропозиції були враховані».

 

В новій редакції проекту перспективного плану формування територій громад Херсонської області, яку облдержадміністрація подала на затвердження облрадою, Таврійська об’єднана територіальна громада представлена, крім власне Таврійської міської ради, ще трьома сільськими радами – Кам’янською, Новокам’янською та Чорнянською Каховського району.

 

Сьогодні, 18 жовтня, чергова ХХІХ сесія Херсонської обласної ради має розглянути проект перспективного плану формування територій громад Херсонської області і затвердити його. Після чого рішення депутатів обласної ради будуть направлені до Кабінету Міністрів України для остаточного затвердження.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 5 дней со дня публикации.