Нова Каховка
C

» » У Бериславському районі вирішили створити Тягинську ОТГ

У Бериславському районі вирішили створити Тягинську ОТГ

У Бериславському районі вирішили створити Тягинську ОТГ

Рішення про створення об’єднаної територіальної громади з центром у Тягинці прийняли Тягинська і Високівська сільські ради Бериславського району. Про це повідомила Тягинський сільський голова Раїса Пономаренко.

 

— Наша сільрада затвердила це рішення 11 жовтня, Високе – 15 жовтня. Тепер ми будемо очікувати висновків облдержадміністрації. Дуже сподіваємось, що вони будуть позитивними: переживаємо, — зізналась вона.

 

За словами Раїси Пономаренко, з пропозицією створити ОТГ у Тягинці виступають з 2016 року. Обговорювались різні формати: об’єднання з сусідньою Токарівською сільрадою Білозерського району і з селами свого ж району.

 

— На жаль, ніхто не хотів йти на цей крок. Усі хотіли бути центром сільради. Нарешті нам вдалося знайти спільну мову з Високим, — пояснила сільський голова.

 

У підпорядкуванні Високівської сільради перебувають села Високе, Львівські Отруби, Таврійське і селище Матросівка з однойменною проміжною залізничною станцією 5-го класу херсонської дирекції Одеської залізниці.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.