Нова Каховка
C

» » ЦВК знову проігнорувала призначення перших виборів у Таврійській ОТГ

ЦВК знову проігнорувала призначення перших виборів у Таврійській ОТГ

ЦВК знову проігнорувала призначення перших виборів у Таврійській ОТГ

У Костогризівській ОТГ Каховського району та Вербівській ОТГ Нижньосірогозького району 22 грудня відбудуться перші місцеві вибори. Про це йдеться в постанові ЦВК, прийнятій 11 жовтня. Загалом Центральна виборча комісія призначила їх у 86 об’єднаних територіальних громадах України, розглянувши відповідні звернення 21 обласної державної адміністрації.

 

До складу Костогризівської ОТГ входить чотири села нинішніх Костогризівської та Семенівської сільських рад. А до складу Вербівської ОТГ – шість сіл Вербівської та Дем’янівської сільрад. Виборчий процес у них розпочнеться 2 листопада.

 

Також ЦВК прийняла рішення про призначення на 22 грудня додаткових виборів депутатів сільських і селищних рад діючих ОТГ. На Херсонщині до цього переліку потрапила Каланчацька селищна рада. Вибори пройдуть на території Новоолександрівської сільської ради, яка входитиме до її складу.

 

Вкотре ЦВК проігнорувало призначення перших виборів у Таврійській ОТГ, яких тут чекають уже більше трьох років.

 

Нагадаємо, що 4 жовтня Верховна Рада призначила новий склад ЦВК з 17 осіб, більшість яких сформовано фракцією партії «Слуга народу». Нині очолює ЦВК представник цієї партії Олег Діденко. 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.