Новая Каховка
C

» » Новокаховські боксери стали переможцями чемпіонату Херсонської області серед юнаків

Чемпіонат Херсонської області з боксу серед юнаків 2006-2007 р. н. проходив на початку жовтня в смт Асканія Нова.

Вдало на чемпіонаті виступили учні ДЮСШ Новокаховської міської ради:

- Ілля Тоган, вагова категорія до 37 кг. Він здобув три перемоги над суперниками і посів перше місце. Іллю нагороджено дипломом і медаллю, а також, рішенням суддівської колегії змагань, кубком «За кращу техніку і тактику» на турнірі.

Іван Грицан,  виступаючи у ваговій категорії до 90 кг, здобув дві перемоги над суперниками і посів перше місце.

Хлопці потрапили до збірної команди Херсонської області та готуються до чемпіонату України, який відбудеться у м. Бердянськ (Запорізька область). Тренують здібних боксерів Артем та  Василь Царікови.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.