Нова Каховка
C

» » Українці активно скуповують польські землі

Українці активно скуповують польські землі

Серед іноземців, яким найчастіше влада Польщі видавала дозволи на купівлю земельних ділянок, на першому місці українці – це 99 дозволів на 15,45 га землі.

 

 «Польське радіо» на підставі звіту Міністерства внутрішніх справ і адміністрації (МВСіА) повідомило, що у 2015 році закордонні громадяни придбали 460 га польської землі. Найбільше купили нідерландці та німці. Однак, це більш  як у два рази менше, ніж у 2014 році, коли іноземцям було продано 1000 га землі.

 

За польськими законами, щоб купити землю у Польської держави, іноземці мають одержати дозвіл МВСіА.

 

В цілому за  2015 рік громадяни іноземних держав одержали 335 дозволів на купівлю польської землі. Кількість проданої землі склала такі величини: у Мазовєцькому воєводстві - 111 га, у Західнопоморському- 52 га, у Вармінсько-Мазурському- 51 га, у Великопольському- 48 га, у Малопольському -48 га та Любуському- 26 га.

 

Найчастіше видавали дозволи українцям – це 99 дозволів на 15,45 га землі. На другому місці – білоруси, які одержали 28 дозволів, однак купили вони лише 5,95 га землі у Польщі. Третіми були німці, яким було видано 26 дозволів на 59,24 га землі (другий показник за обсягами придбаної землі). Четверті – росіяни, яким МВСіА Польщі видало 17 дозволів на 5,43 га землі. А нідерландці, котрі у 2015 році купили у Польщі найбільше землі – 86,81 га – отримали на неї 16 дозволів.

За законодавством Польщі аби іноземець міг купити землю, він має підтвердити свій зв’язок з країною, наприклад, намір мати польське громадянство, перебувати у шлюбі з громадянином або громадянкою Польщі чи вести в країні підприємницьку діяльність. 
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.