Нова Каховка
C

» » Приз $100 тисяч: американка спробує прожити рік без смартфона

Приз $100 тисяч: американка спробує прожити рік без смартфона

Приз $100 тисяч: американка спробує прожити рік без смартфона

У грудні минулого року компанія Vitamin Water оголосила про проведення конкурсу Scroll Free for a Year, переможець якого отримає 100 тисяч доларів. З більш ніж 100 тисяч заявок компанія вибрала 29-річну письменницю Елану Мугдан (Elana Mugdan) з Квінса (штат Нью-Йорк).

 

"Для отримання заявленої суми, їй необхідно на цілий рік відмовитися від свого смартфона (в даному випадку iPhone 5s) і замість нього використовувати кнопкову дзвонилку Kyocera. Лише для дзвінків і SMS-повідомлень. Через 12 місяців Елані належить пройти тест на детекторі брехні, щоб підтвердити, що вона дійсно не користувалася смартфоном. При цьому їй дозволяється використовувати комп'ютер і розумні колонки", - йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що на поточний момент Елана Мугдан без смартфона вже вісім місяців. Як повідомляють ЗМІ, відмова від мобільного пристрою змусила її зрозуміти деякі зі своїх шкідливих звичок. Але дівчині було нелегко, кілька разів вона виявлялася у ситуаціях, коли наявність смартфона зробило б її життя набагато простішим. Одного разу вона ледь не застряг в аеропорту SeaTac, тому що неправильно записала номер телефону, а правильний номер знайти не змогла. Крім того, відсутність смартфона автоматично позбавила її можливості користуватися послугами Uber та іншими службами таксі.

 

Іншого разу, коли Елана їхала пізно вночі по незнайомій місцевості, лампочка в її машині почала сигналізувати про проблеми з двигуном. Без GPS вона не знала, де знаходиться, і як далеко до найближчої зупинки. Звичайно без спілкування в соцмережах дівчина відчуває себе відірваною від інших, проте стверджує, що більше ніколи не повернеться до смартфона після закінчення конкурсу.

 

"Тепер я працюю над тим, щоб повільно, але впевнено змінювати своє життя з дня у день. Перебуваючи з людьми, які не випускають з рук свої телефони й постійно роблять селфі, я помічаю, наскільки всі залежні. Відчуваю себе сторонньою людиною, що дивиться на все це, як на щось дивне... Я вирішила, що більше ніколи не повернуся до смартфонів після закінчення конкурсу. Якщо у мене буде доступ до смартфона, боюся, що почну зловживати цим: гаяти час, не спати ночами, знову бути залежною від соціальних мереж. Я дійсно не хочу повертатися до всього цього", – сказала Елана Мугдан.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.