Нова Каховка
C

» » Поліція Нової Каховки 5 годин розшукувала хлопчика, який утік з лікарні

Поліція Нової Каховки 5 годин розшукувала хлопчика, який утік з лікарні

Поліція Нової Каховки 5 годин розшукувала хлопчика, який утік з лікарні

У Новокаховський відділ поліції 6 жовтня надійшло повідомлення, що з лікарні втік 10-річний Артем, якого разом з двома сестричками, 2-х и 13-ти років, врятували від алкозалежної матері. Родина була на обліку як неблагонадійна. Всього у жінки 5 дітей, на двох старших її позбавили батьківських прав і вони виховуються в інтернаті. Трьох молодших залишили з нею, але жінка не стала на шлях виправлення, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

 

Усі підрозділи Новокаховського відділу поліції були підняті по тривозі і разом з працівниками ювенальної превенції вживали весь комплекс розшукових заходів по встановленню місцезнаходження хлопчика. Поліцейські перевіряли всі отримані повідомлення про ймовірні місця перебування дитини. Коли навідалися додому до матері неповнолітнього в Дніпрянах, жінка була у стані алкогольного сп’яніння, поводилася агресивно і неадекватно. Вона казала, що нічого не знає про сина. Група поїхала, але один поліцейський залишився чергувати на місці.  Коли минула вже п’ята година пошуків, цей поліцейський побачив розшукуваного хлопчика, який йшов у напрямку дому. Дитина була вкрай змучена і голодна.

 

Хлопчика доставили в лікарню, накормили та напоїли гарячим чаєм, переодягнули в чистий сухий одяг. Він розповів, що йому зателефонувала мама і підмовила втекти з лікарні. Артем пішки подолав відстань у понад 10 км від Нової Каховки до Дніпрян. Мати його зустріла, наказала йти до річки і чекати вечора, потім вона за ним прийде. Коли ж він втомився і зголоднів, а мати за ним так і не повернулася, хлопець сам пішов додому. Жінка ж у цей час приймала в гостях невідомого чоловіка.

 

– Перебування дітей у цій родині загрожувало не лише їх здоров’ю, але і життю, - повідомив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Ярослав Шанько. – Через погане харчування та відсутність належних умов життя, діти виглядають значно менше свого віку. Ми дізналися, що вони пропускали школу, не мали нормального одягу, жили у цілковитій антисанітарії, були голодні. Мати пиячила і постійно приводила додому сумнівних чоловіків. Наразі вирішується питання про позбавлення жінки батьківських прав на трьох дітей.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.